Sobota, 20 kwietnia 2019. Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Podziel się:

Podziel się:

VI Turniej Bocci- zdrowa rywalizacja, miła atmosfera, wielcy zwycięzcy

Ogromny duch walki, zdrowa rywalizacja, świetna zabawa i aktywność społeczna. To niektóre z walorów BOCCI - sportowej dyscypliny paraolimpijskiej.

Orneckie Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych w Ornecie wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej 24 października 2018 roku już po raz VI zorganizowało Turniej Bocci.
Chęć zmierzenia swoich sił i umiejętności sportowych oraz taktycznych zgłosiło aż 8 drużyn. Rywalizację podjęły Warsztaty Terapii Zajęciowej z Morąga, Henrykowa i Ornety oraz Środowiskowe Domy Samopomocy z Lidzbarka Warmińskiego, Morąga, Henrykowa i Pieniężna.
Chociaż chrapkę na zwycięstwo miały wszystkie teamy i gra była bardzo wyrównana to zwycięstwo wywalczył ŚDS „ Bajka” z Pieniężna. Zaraz za nimi na podium stanęła grupa z ŚDS Lidzbark Warmiński - II miejsce oraz WTZ Henrykowo – miejsce III.
Cały turniej dostarczył miłych wrażeń i pozytywnych emocji. W grę zaangażowani byli nie tylko sami zawodnicy ale i kibice, którzy w napięciu obserwowali zmagania grających.

Partnerem wspierającym był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie.
Dziękujemy Panu Tomaszowi Włodarczykowi za zaangażowanie, bezinteresowność i wsparcie oraz profesjonalne przeprowadzenie Turnieju.
Projekt sfinansowany ze środków z budżetu Gminy Orneta w ramach dotacji na realizację zadania publicznego
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: WTZ Orneta oraz opublikowany na portalu Orneta: VI Turniej Bocci — zdrowa rywalizacja, miła atmosfera, wielcy zwycięzcy
Oceń artykuł:

(0)