środa, 14 listopada 2018. Imieniny Emila, Laury, Rogera

Podziel się:

Podziel się:

Sukces aktorów z WTZ Orneta

Grupa teatralna TO I OWO z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy OSWON w Ornecie w najlepszej 10 przedstawień prezentowanych podczas XV Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych.

W dniach 11-14.09.2017r. grupa teatralna „ TO I OWO” uczestniczyła w XV Międzynarodowym Przeglądzie Teatrów Wspaniałych w Tczewie. Realizując i wypełniając kolejno wytyczone założenia wielkim sukcesem okazało się zakwalifikowanie do udziału w tak wspaniałym wydarzeniu. Team ornecki znalazł się w gronie 35 zespołów m. in z Krakowa, Bydgoszczy, Gdańska, Malborka, Tczewa, Litwy, Gruzji, Ukrainy i Rosji.
Sam fakt udziału w takim przeglądzie okazał się ogromnym wyróżnieniem dla uczestników. Aktorzy w składzie: Agnieszka Sitek, Waldemar Juniewicz, Paweł Danieluk, Leszek Cydzik, Joanna Lewicka i Cezary Oskroba pod opieką instruktor Grażyny Kraczek wykazali się w trakcie prezentacji ogromnym profesjonalizmem. Dzięki temu znaleźli się w grupie dziesięciu najlepszych zespołów, zdobywając nagrodę Starosty Tczewskiego.
Przegląd dostarczył uczestnikom wielu wzruszeń i wrażeń. Mogli oni podziwiać grę pozostałych drużyn, zachwycać się grą aktorską i pięknymi dekoracjami .
Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje urozmaicające pobyt. Uczestnicy Przeglądu wzięli udział w koncercie Gwiazdy XV MPTW – Natalii Szreder, Biesiadzie Kaszubskiej z grillem i zabawą oraz wycieczkach krajoznawczych po pięknych Kaszubach. Wszyscy mogli wykazać się twórczością i kreatywnością podczas warsztatów artystycznych.
Wrażenia jakich doświadczyła grupa TO I OWO zostaną w pamięci i miejmy nadzieję zaowocują w kolejne pomysły i sukcesy.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: WTZ Orneta
Oceń artykuł:

(0)