Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Profil użytkownika WTZ Orneta

VI Turniej Bocci- zdrowa rywalizacja, miła atmosfera, wielcy zwycięzcy

Ogromny duch walki, zdrowa rywalizacja, świetna zabawa i aktywność społeczna. To niektóre z walorów BOCCI - sportowej dyscypliny paraolimpijskiej.

Orneckie Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych w Ornecie wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej 24 października 2018 roku już po raz VI zorganizowało...

Pejzaże w sercu artystki

Niepełnosprawność nie ogranicza możliwości realizowania ambitnych zamierzeń. Silna wola, naturalność, ale przede wszystkim determinacja w działaniu wzmacnia integracje społeczną i pozwala przekraczać własne granice.

Dnia 3.11.2017 r. w Galerii Art-Nova w Ornecie nastąpiło otwarcie...

Etap wojewódzki za nami

Udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Sztuka Osób Niepełnosprawnych” organizowanym przez Polski Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wpisał się w stały program Warsztatu Terapii Zajęciowej przy OSWON w Ornecie.

W tym roku temat konkursu brzmiał „ Moja Ojczyzna”. Uczestnicy...

Sukces aktorów z WTZ Orneta

Grupa teatralna TO I OWO z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy OSWON w Ornecie w najlepszej 10 przedstawień prezentowanych podczas XV Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych.

W dniach 11-14.09.2017r. grupa teatralna „ TO I OWO” uczestniczyła w XV Międzynarodowym Przeglądzie Teatrów Wspaniałych...

Wycieczka do Mrongoville i Galindii.

Uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej w Ornecie uczestniczyli w wycieczce po miasteczku westernowym Mrongoville w Mrągowie oraz osadzie plemienia Galindii.

24 sierpnia uczestnicy WTZ w Ornecie udali się do miasteczka westernowego Mrongoville w Mrągowie gdzie w programie czekało na nas zwiedzanie...

Najlepsza scenografia

10 marca 2016 roku grupa teatralna „ TO I OWO” działająca przy WTZ w Ornecie wzięła udział w VII INTEGRACYJNYM PRZEGLĄDZIE TEATRÓW AMATORSKICH, który odbywał się w Kętrzynie.

Na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Jana Pawła II w Kętrzynie w przeglądzie udział...

Sprawdzian Informatyczny

20 LISTOPADA 2015 roku trójka uczestników z Warsztatu wzięła udział w III SPRAWDZIANIE UMIEJĘTNOŚCI INFORMATYCZNYCH UCZESTNIKÓW WTZ W ELBLĄGU.

Zadaniem było wykonanie kartki z przepisami kulinarnymi wg podanej instrukcji z wykorzystaniem funkcji programu Microsoft Word 2003....

Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Orneckie Stowarzyszenie Wspierania osób Niepełnosprawnych w Ornecie wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej po raz IX zorganizowało Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

W imprezie uczestniczyło 6 placówek: ŚDS i WTZ z Henrykowa, PŚDS i ŚDS z Lidzbarka Warmińskiego, Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy...

Turniej BOCCIA

Dnia 19 listopada 2014 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ornecie odbył się „Turniej Bocci” zorganizowany przez Orneckie Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej w Ornecie.

Boccia prócz walorów sportowo-rehabilitacyjnych mobilizuje uczestników...

BARBÓRKA, BARBÓRKA WESOŁY TO DZIEŃ…

To hasło przewodnie zorganizowanego 4 grudnia 2014 roku przez Orneckie Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych i Warsztat Terapii Zajęciowej w Ornecie[b]VIII Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.[/b]

W imprezie udział wzięli uczestnicy i opiekunowie Warsztatów Terapii Zajęciowej...