Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Podziel się:

Podziel się:

IX WARMIŃSKA MOTOMAJÓWKA

14.05.2017r. to dzień dziewiątej „Warmińskiej Motomajówki” organizowanej przez członków orneckiego klubu motocyklowego „Drager”.

Już tradycją się stało, że malutka miejscowość Krosno koło Ornety stała się miejscem tej imprezy.
Jest to malowniczo położone miejsce do którego co roku, w drugą niedzielę maja, zjeżdżają się wszyscy, których połączyła wspólna pasja - motocykle.
Ku radości organizatorów ilość gości z roku na rok rośnie. Setki pasjonatów
z całego kraju i coraz częściej z poza jego granic zjeżdżają się właśnie do Krosna. „Każda nasza Motomajówka jest niepowtarzalna i pozostawia niezatarte wspomnienia wśród , którzy biorą udział w tej imprezie. Jest ona nie tylko spotkaniem pozytywnie zakręconych pasjonatów, ale również pozwala na pokazanie uroków warmińskiej ziemi. Miejsce gdzie organizujemy imprezę jest urokliwe położone, wśród lasów i malowniczych pól, tuz obok znajdują się unikalne zabudowania oraz klasztor. Tu przyjaźni mieszkańcy potrafili zatrzymać czas, jak również spokój , którego indziej nie można odnaleźć….” mówi jeden z organizatorów.
Stałym elementem imprezy jest msza święta w Sanktuarium Maryjnym
w Krośnie w intencji bezpiecznego rozpoczęcia kolejnego sezonu motocyklowego.
A po mszy każdy może skosztować słynnego już bigosu i grochówki, odkurzając stare znajomości i powiększając grono swoich motocyklowych przyjaciół słuchając „na żywo” dobrej muzyki.
Ten dzień to niepowtarzalna okazja obejrzenia setek motocykli. Lśniący lakier, unikalne ozdobienia, chrom, na kołach i tłumikach…każdy motocykl jest niepowtarzalny. Wśród nich trafiają się też pieczołowicie odremontowane egzemplarze, będące często rarytasem na naszych drogach. Warto , naprawdę warto być w ten dzień na tej imprezie.
Dziękujemy pani Honoracie Wójcik za udostępnienie zdjęć. Organizatorzy.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Robert Dubaj oraz opublikowany na portalu Orneta: IX Warmińska Motomajówka
Oceń artykuł:

(0)