Sobota, 22 lutego 2020. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Podziel się:

Podziel się:

Zawody Walentynkowe w KS "Orneckie Smoki" LOK Orneta

KS "Orneckie Smoki" LOK Orneta, strzelectwo Orneta,

W niedzielę 09.02.2020 na Strzelnicy Pneumatycznej w Ks "Orneckie Smoki" LOK w Ornecie odbyły się drużynowe oraz indywidualne zawody strzeleckie. W zawodach ogółem brało udział ponad czterdziestu zawodników.
Orneckie Smoki gościły zawodników m.in. z : "Sokoła" Grądki z gminy Godkowo, uczniów klas mundurowych szkoły w Górowie Iławeckim, KS "Warmiak" LOK Lidzbark Warmiński, KS Alfa Reduta Orneta, oraz innych amatorów i fascynatów strzelectwa pneumatycznego. Wsparcia w sędziowaniu i prowadzeniu zawodów udzielił Pan Dariusz Wojczulanis z KS "Warmiak" LOK Lidzbark Warmiński, oraz Pan Robert Knyżewski z "Sokoła" Grądki.
Wśród amatorów strzelectwa na uwagę zasługuje fakt zdobycia 90 punktów w kategorii Kpn przez Pana Tomasza Żulewskiego, który tak naprawdę w dniu dzisiejszym pierwszy raz brał udział w zawodach strzeleckich- oby tak dalej.
Miło było nam oglądać współzawodnictwo drużyn złożonych z rodziców i ich pociech, małżeństw, par, znajomych oraz przyjaciół ze szkolnej ławki.
Dodatkowo chrzest bojowy przeszli starsi wychowankowie z ekipy Smoczków, startując i smakując stresiku z jakim mają do czynienia dorośli koledzy z klubu podczas startów. Oto wyniki:
Pistolet pneumatyczny:

1 miejsce Dominika Olchowyj
2 miejsce Filip Stanowski
3 miejsce Maja Leszczyńska
4 miejsce Mariusz Kozłowski

Karabin pneumatyczny;

1 miejsce Krzysztof Klajn
2 miejsce Kinga Dobosz
3 miejsce Gabriela Leszczyńska
4 miejsce Kinga Kownacka
5 miejsce Paweł Kucharski
6 miejsce Michał Kozłowski
7 miejsce Maja Leszczyńska
8 miejsce Kacper Gołaszewski
Ślemy też serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym, za wspaniałą zabawę i ducha rywalizacji, do zobaczenia na najbliższych zawodach.

fot.Sebastian Leszczyński
autor Sebastian Leszczyński
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: FOTOSAYIAN oraz opublikowany na portalu Orneta: Zawody Walentynkowe w KS "Orneckie Smoki" LOK Orneta
Oceń artykuł:

(0)