Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Podziel się:

Podziel się:

Zawodnicy z Orneckiego KS Alfa Reduta Orneta znowu nie próżnowali

Orneccy strzelcy kolejne ziarnko sukcesu

W niedzielę 28 lipca 2019 obchodziliśmy drugą rocznicę utworzenia Strzelnicy Sportowej w Grądkach. Z tej okazji jak wieść gminna niosła, a to po internecie, a to na portalach społecznościowych, ale również starą dobrą i niezawodną pocztą pantoflową zaproszono wszystkich sympatyków do wspólnego strzelania, oraz świętowania. Odbyły się też zawody strzeleckie w kilku konkurencjach: mężczyźni, kobiety , młodzież do lat 15-tu, a dla najmłodszych do lat 10-ciu strzelnica Nerf . Atrakcją-niespodzianką był ogromny Puchar Prezesa z okazji 2 rocznicy utworzenia strzelnic SOKÓŁ GRĄDKI w Grądkach- nagroda ta powędrowała do strzelca który uzyskał najwięcej dziesiątek. Zawodnicy mieli do dyspozycji broń pneumatyczną. Rywalizowali strzelając z pistoletu i karabinu, oddając po 10 strzałów z każdej z tych broni, a liczyła się suma punktów zdobytych w obu konkurencjach.
Oto najlepsze wyniki:
Kategoria „Kobiety” :
1-Mariola Leszczyńska KS ALFA REDUTA ORNETA
2-Jolanta Drewnowska
3- Anna Pędzich KS ALFA REDUTA ORNETA
4 – Julia Piórkowska
5 – Marta Wójcik
Kategoria „Mężczyźni”
1 -Mirosław Kurenda KS ALFA REDUTA ORNETA
2 – Sebastian Leszczyński KS ALFA REDUTA ORNETA
3 – Robert Knyżewski
4 – Waldemar Olender KS ALFA REDUTA ORNETA
5 – Rafał Tanona
6 – Karol Lompert KS ALFA REDUTA ORNETA
Kategoria „ poniżej 15lat”
1 – Aleksandra Tanona
2 – Filip Knyżewski
3 – Maja Drewnowska
4 – Gabriela Leszczyńska SP4 ORNETA
5 – Mateusz Lender
6 – Maja Leszczyńska SP4 ORNETA
7 – Damian paluch
8 – Dylan Wójcik
9 – Julia Paszek
10 – Borys Marchlewski
Na strzelnicy Nerf bawiło się około kilkanaścioro dzieci poniżej 10 lat.
Organizatorzy zapewnili super zabawę w miłej atmosferze, jak zwykle okazało się, że wśród każdej społeczności, nawet tej niewielkiej (bo miejscowośc Grądki nie należy do największych), są wielcy ludzie. Dla wielu jej mieszkańców nie istnieje słowo : "nie mogę", "nie da się" i wspólną ciężką pracą i zaangażowaniem starają się rozsławiać dumnie nazwę swojej Małej Ojczyzny w której mieszkają i żyja na codzień. Wszyscy najmlodsi uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, a dla wszystkich gości zaplanowany był poczęstunek. Pogoda dopisała a w zawodach wzieło udział kilkudziesięciu zawodników.
Zawody zostały sfinansowane ze środków Gminy Godkowo w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi. Zadanie realizuje Stowarzyszenie Pomocna Dłoń z Godkowa i Grupa Nieformalna SOKÓŁ GRĄDKI, przy wsparciu GOKSiR Godkowo. Nagrody dodatkowe przekazane zostały również przez sponsorów.
autor.FotoSayian , zdjęcia:FotoSayian"

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: FOTOSAYIAN
Oceń artykuł:

(0)