Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Podziel się:

Podziel się:

"Orneta z Pucharem Starosty Braniewskiego w zawodach strzelecko - obronnnych"

strzelcy z Ornety, Orneta, Strzelectwo, Glinki

Na strzelnicy wojskowej Braniewo - Glinka odbyły się ZAWODY SPORTOWO - OBRONNE o Puchar Starosty Braniewskiego. 
W zawodach brało udział prawie 80 zawodników reprezentujących służby mundurowe, oraz cywili. Strzelcy konkurowali na dystansie 100 metrów używając karabinka centralnego zapłonu AR-15 Bushmaster, oddając po 3 strzały próbne, oraz po 7 strzałów ocenianych do tarczy P-23. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy: służby mundurowe, cywile, kobiety oraz młodzież do lat 16tu. 
Strzelcy z Ornety zdobyli dwie główne nagrody, oraz zajęli wiele czołowych miejsc :
I miejsce wśród cywili zajął Mirosław Kurenda, natomiast najlepszą kobietą w walce o Puchar Starosty Braniewskiego została Mariola Leszczyńska - która również zdobyła III miejsce kat. cywil, IV miejsce które również było premiowane nagrodą w postaci pucharu zajął Pan Waldemar Olender, a o podium otarła się Pani Anna Pędzich. Nasze miasto reprezentowali również najmłodsi zawodnicy, Gabriela Leszczyńska i Maja Leszczyńska, które kolejno zajęły IV i VIII miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, oraz życzymy kolejnych sukcesów w tej dyscyplinie i godnym reprezentowaniu naszego miasta.
Organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo na na każdym etapie zawodów. Były przeprowadzone w sposób profesjonalny. Nikt z najmłodszych zawodników nie odszedł z pustymi rękami, a na wszystkich zawodników czekał pyszny gorący posiłek.
fot.FotoSayian
autor.FotoSayian
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: FOTOSAYIAN
Oceń artykuł:

(0)