Orneta z Pucharem Starosty Braniewskiego

2019-06-30 17:38:09(ost. akt: 2019-06-30 19:13:42)
Powiatowy Turniej Strzelectwa Sportowego o Puchar Starosty Braniewskiego

Autor zdjęcia: Sebastian Leszczyński

Na strzelnicy wojskowej Braniewo - Glinka odbyły się Powiatowy Turniej Strzelectwa Sportowego o Puchar Starosty Braniewskiego. Strzelcy z Ornety zdobyli dwie główne nagrody, oraz zajęli wiele czołowych miejsc
W zawodach brało udział prawie 80 zawodników reprezentujących służby mundurowe, oraz cywili.

Strzelcy konkurowali na dystansie 100 metrów, używając karabinka centralnego zapłonu AR-15 Bushmaster, oddając po 3 strzały próbne, oraz po 7 strzałów ocenianych do tarczy P-23.

Uczestnicy zostali podzieleni na grupy: służby mundurowe, cywile, kobiety oraz młodzież do lat 16.

Strzelcy z Ornety zdobyli dwie główne nagrody, oraz zajęli wiele czołowych miejsc.
Pierwsze miejsce wśród cywili zajął Mirosław Kurenda, natomiast najlepszą kobietą w walce o Puchar Starosty Braniewskiego została Mariola Leszczyńska, która również zdobyła 3. miejsce kategorii cywil.

Czwarte miejsce, które również było premiowane nagrodą w postaci pucharu, zajął Waldemar Olender, a o podium otarła się Anna Pędzich.

Nasze miasto reprezentowali również najmłodsi zawodnicy — Gabriela Leszczyńska i Maja Leszczyńska — które kolejno zajęły 4. i 8. miejsce.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, oraz życzymy kolejnych sukcesów w tej dyscyplinie i godnym reprezentowaniu naszego miasta.