Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Poszukiwany za kradzieże i włamania ukrył się u partnerki

2019-03-07 12:49:21 (ost. akt: 2019-03-07 12:50:55)
Zatrzymany przez ornecką policję 19-latek

Zatrzymany przez ornecką policję 19-latek

Autor zdjęcia: KPP LW

Orneccy kryminalni zatrzymali 19-latka. Mężczyzna poszukiwany był nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Elblągu za przestępstwa kradzieży i włamania. 19-latek podejrzany jest też o kradzież portfela z zawartością, należącego do mieszkańca Ornety.

Od kilku dni orneccy kryminalni pracowali nad sprawą kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów, do której doszło w jednym z dyskontów spożywczych na terenie miasta.

Na podstawie zebranych materiałów dowodowych policjanci wytypowali i ustalili podejrzanego o ten czyn mężczyznę. Mundurowi ustalili też adres, pod którym typowany mężczyzna może przebywać.

Ich podejrzenia okazały się słuszne. Jak się okazało 19-latek z Elbląga ukrywał się na terenie Ornety, w mieszkaniu swojej partnerki.

Chciał w ten sposób uniknąć zasądzonej kary pozbawienia wolności. Jak się okazało mężczyzna poszukiwany był też nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Elblągu. 19-latek ma na swoim koncie przestępstwa kradzieży i włamania.

Jeszcze wczoraj 6 marca przed przekazaniem do zakładu karnego, podejrzany złożył wyjaśnienia i przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa kradzieży portfela. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Informacja KPP

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages