Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Takie były ferie w Henrykowie

2019-02-07 12:00:00 (ost. akt: 2019-02-07 15:28:57)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Tegoroczne ferie zimowe już za nami, ferie, które w Henrykowie wypełnione były atrakcyjnymi zajęciami dla dzieci i młodzieży jak w Świetlicy Wiejskiej w Henrykowie jak i w naszej Bibliotece w Henrykowie.

W czasie dwóch tygodni zimowego wypoczynku odbyło się różne zajęcia, w których każdego dnia brały udział dzieci jak i dorośli.

Na młodych feriowiczów czekało mnóstwo atrakcji, od zajęć plastycznych, manualnych po zabawy i gry edukacyjne, wspólne wyjazdy do Planetarium w Olsztynie, Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim, jak i również na lodowisko w Lidzbarku Warmińskim.

30 stycznia 2019 roku naszą bibliotekę odwiedził Magik z Elbląga. Natomiast 31 stycznia odbyło się wspólne czytanie. Uczestnicy zajęć z zainteresowaniem wysłuchali „Legendy o Skarbniku”, czytanej przez Radnego Rady Gminy Orneta Emila Rońda. Wizyty dzieci w bibliotece były również znakomitą okazją do wypożyczenia książek.

W ostatnim dniu ferii dzieci wspólnie wykonały collage z zdjęć wykonanych podczas ferii oraz piekły kiełbaski przy ognisku.

Różnorodność przygotowanych zajęć sprawiła, że nikt na nudę nie narzekał w naszej miejscowości, natomiast zajęcia w Świetlicy Wiejskiej w Henrykowie, jak i w naszej bibliotece okazały się doskonałą alternatywą dla dzieci, które ferie spędzały w domu.
Opiekun Świetlicy Wiejskiej w Henrykowie


[media]528052[\media]

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages