środa, 20 marca 2019. Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych

2019-02-06 12:00:00 (ost. akt: 2019-02-06 12:46:37)
Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Ornecie

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych w Ornecie

Autor zdjęcia: materiały organizatora

To nie był pierwszy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych obchodzony uroczyście w Ornecie przez członków Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Tradycyjnie nie zabrakło występów artystycznych i poczęstunku.

Po raz kolejny Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów w Ornecie obchodził Międzynarodowy Dzień Osób Starszych.

Wśród zaproszonych gości pojawili się przedstawiciele samorządu gminy Orneta, Burmistrz Ornety Ireneusz Popiel, miejscowi radni, osoby duchowne oraz przedstawiciele regionalnych władz Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów z Olsztyna.

Nie zabrakło ciepłych słów z ust zaproszonych gości skierowanych do osób starszych oraz podziękowań za ich zaangażowanie i aktywność społeczną.

Ten dzień to była także okazja do publicznego kształtowania społecznego postrzegania osób starszych, jak również jeden z elementów działań, mających na celu zapewnienie godnego życia seniorów i równego udziału w rozwoju kulturalnym i ekonomicznym, a także walki z wykluczeniem osób w podeszłym wieku.

Podczas spotkania nie zabrakło części artystycznej oraz poczęstunku. Jak twierdzą uczestnicy była to wspaniała wspólna zabawa.

"Zadanie to zostało dofinansowane z budżetu gminy Orneta w ramach realizacji zadań publicznych" — napisali na swojej stronie internetowej na facebooku związkowi organizatorzy imprezy.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages