środa, 20 marca 2019. Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Gala finałowa Działam KULturalnie

2018-11-15 17:38:18 (ost. akt: 2018-11-15 17:47:26)

Już 16 listopada o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Ornecie odbędzie się gala podsumowująca projekt „Działam KULturalnie” dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury realizowany w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne.

W tym szczególnym dniu uczestnicy inicjatyw kulturalnych zaprezentują efekty swojej pracy. Pokazane zostaną 2 spektakle teatralne, które zostały wypracowane w trakcie warsztatów.

Jednym z nich jest spektakl w ramach realizacji projektu P.Art of Move pt. „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” na podstawie cytatów z „Małego Księcia”.

Drugim spektakl w ramach działania „Różne twarze” pn. Antygona, Odyseja i Iliada w kabaretowej pigułce, zrealizowany pod okiem aktorki elbląskiego teatru. Przed publicznością zaprezentują się także uczestnicy letnich warsztatów perkusyjnych.

Odbędzie się prezentacja projektów plenerowych „PRL-owski wehikuł czasu” oraz gry terenowej „Wędrówka w nieznane” realizowanych przez świetlice wiejskie oraz pokazana zostanie praca nowych dziennikarzy, którzy uczestniczyli w warsztatach w ramach projektu „Wszyscy jesteśmy dziennikarzami”.

Uczestnicy gali zobaczą również wystawę fotografii, które powstały w trakcie realizacji projektów.
Serdecznie zapraszamy
Organizatorzy

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages