STRZELCY Z ORNETY ZNÓW NA PODIUM

2018-10-15 14:53:45(ost. akt: 2018-10-19 12:29:10)

Autor zdjęcia: Sebastian Leszczyński

Dwie drużyny z Ornety wzięły udział w 9. Drużynowych Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego ZLZS w strzelaniu precyzyjnym z broni pneumatycznej. Jedna z nich wygrała zawody.
W niedzielę 14 października w miejscowości Wikielec koło Iławy odbyły się 9. Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego ZLZS w strzelaniu precyzyjnym z broni pneumatycznej. Wystartowało kilkanaście drużyn z całego województwa. Ornetę reprezentowały dwie drużyny, w składzie: Orneta I — Waldemar Olender, Mirosław Kurenda, Sebastian Leszczyński; Orneta II — Monika Życzko, Tomaz Życzko, Karol Baciński.

Rywalizacja przebiegała w miłej atmosferze. Zawodnicy z Ornety obronili swój tytuł zdobywając pierwsze miejsce, natomiast druga drużyna z Ornety poprawiła swój ubiegłoroczny wynik i zajęła trzecie miejsce drużynowo.

W klasyfikacji indywidualnej strzelcy z "miasta smoka" zajęli następujące pozycje: W klasyfikacji kobiet I miejsce zajęła Monika Życzko.

W kategorii mężczyzn, pistolet II miejsce zdobył Mirosław Kurenda, w kategorii karabin II na drugim miejscu uplasował się Tomasz Życzko, a na III Waldemar Olender.