Czwartek, 18 lipca 2019. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Miejski Dom Kultury w Ornecie zaprasza na zajęcia

2018-09-05 12:00:00 (ost. akt: 2018-09-05 14:55:10)

Autor zdjęcia: Pixabay

Rozpoczął się nowy sezon w pracowniach artystycznych MDK w Ornecie. Jak co roku zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na nasze zajęcia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą programową — z pewnością każdy znajdzie w niej dla siebie coś interesującego.

Gorąco polecamy zajęcia nauki gry na instrumentach: pianino, akordeon, gitara, saksofon oraz wstąpienie w szeregi Orneckiej Orkiestry Dętej.

Pracownia rękodzieła artystycznego chętnie odkryje przed Wami tajniki filcowania, dziergania i wykonywania wspaniałej biżuterii z koralików.

Teatr Światła i Ognia „HOKAGE” zaprasza osoby, które chciałyby połączyć taniec, żonglerkę, ruch sceniczny oraz poznać technikę tańca z rekwizytami ogniowymi.

Zespół wokalny „Dragons”, to propozycja zarówno dla osób, które dopiero chciałyby rozpocząć przygodę ze śpiewem jak i tych, które chciałyby zgłębić tajniki poprawnej emisji głosu.

Młodzi pasjonaci teatru podczas zajęć w Studiu Teatralnym poprzez zabawy ruchowe, głosowe, rozwijające wyobraźnie, zostaną wprowadzenie w magiczny świat teatru.

Sekcja plastyczna, to możliwość spotkania z różnorodnymi technikami plastycznymi, malarskimi, rysunkowymi, rzeźbiarskimi i graficznymi. Uczestnicy zajęć uczą się obserwacji natury, zasad kompozycji, perspektywy, doboru barw - nabywają umiejętności przedstawiania świata, marzeń oraz nastrojów.

Gry planszowe pozwalają zamienić czas spędzony przed komputerem i telewizorem na pomysłowe zabawy, w których można wykazać się wiedzą, umiejętnościami i sprytem, rozwija wiedzę w różnych dziedzinach, kształtuje wyobraźnię oraz logiczne myślenie, są promocją zdrowego stylu życia. Klub Gier Planszowych zaprasza wszystkich graczy w każdy piątek, o godz. 16.00.

Klub Mamy i Malucha to oferta o charakterze edukacyjnym dla dziecka i jego opiekuna. Zakłada spotkania w formie warsztatów o charakterze integracyjnym, rozwojowym i wspólnej pracy przy działaniach sensorycznych.

Karty zgłoszenia, regulamin oraz ramowy plan zajęć dostępne są w biurze placówki oraz na naszej stronie internetowej www.mdkorneta.naszdomkultury.pl
Radosław Ignaciuk
(uczestnik warsztatów dziennikarskich w Ornecie)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages