Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

34- latek posiadał marihuanę

2018-07-26 13:08:41 (ost. akt: 2018-08-06 15:15:40)
Zabezpieczono w sumie około 12 gram suszu.

Zabezpieczono w sumie około 12 gram suszu.

Autor zdjęcia: pixabay

Policjanci kryminalni z Komisariatu Policji w Ornecie zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który posiadał susz roślinny.

Policjanci kryminalni z Komisariatu Policji w Ornecie uzyskali informację, że jeden z mieszkańców posiada środki odurzające. Do realizacji doszło w środę 25 lipca w godzinach popołudniowych. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres i dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych. W wyniku przeszukania odnaleziono prawie 12 gramów suszu roślinnego. Wykonane badanie suszu roślinnego narkotestem potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przesłuchania podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii mówi o tym, że:
Art. 62. 1. Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
2. Jeżeli przedmiotem czynu, o którym mowa w ust. 1, jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages