"Smok" zdobył aż szesnaście medali

2018-06-15 09:45:04(ost. akt: 2018-06-15 09:58:13)
Zawodnicy IKS "SMOK" Orneta zdobyli 16 medali na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce w Bydgoszczy

Autor zdjęcia: materiały klubu

Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy IKS "SMOK" Orneta na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce w Bydgoszczy. Zdobyli aż 16 medali.
Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce w Bydgoszczy odbywały się w dniach od 8 do 10 czerwca.
Zawodnicy IKS "SMOK" Orneta zdobyli 16 medali: 6 złotych, 5 srebrnych, 5 brązowych. Drużynowo zajęli szóste miejsce w Polsce.

WYNIKI

Katarzyna Zubowicz (F53): kula — Złoty Medal, dysk brązowy, oszczep srebrny.
Kamil Michalec (F53): kula — Złoty Medal, dysk — złoty, oszczep — brązowy.
Przemek Kowalski (F54): kula — Złoty Medal, dysk — srebrny.
Grzegorz Ojrzyński (F53): kula — Brązowy Medal, dysk — srebrny, oszczep — srebrny.
Krzysztof Obuchowicz: dysk 4. miejsce, oszczep — Złoty Medal.
Grzegorz Hofmann (F53): dysk — 4. miejsce, kula — 5. miejsce, oszczep — 4. miejsce.
Andrzej Chalastra (F52): kula — 6. miejsce, dysk — 5. miejsce, oszczep — Złoty Medal.
Wyścigi na Wózkach Sportowych — Witold Misztela (T54):
— 100m — Brązowy Medal
— 200m — Brązowy Medal
— 400m — Srebrny Medal
(F- oznaczenia grup startowych w konkurencjach rzutowych tj. pchnięcie kulą rzut oszczepem i dyskiem, T- Wyścigi na wózkach i biegi).