Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Działam KULturalnie w Ornecie

2018-03-26 13:44:44 (ost. akt: 2018-03-26 14:08:29)

Autor zdjęcia: Fot. MDK Orneta

Miejski Dom Kultury w Ornecie jako jeden z 50 domów kultury w Polsce uzyskał dofinansowanie ze środków Narodowego Centrum Kultury na zadanie „Działaj KULturalnie” w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2018.

Projekt realizowany jest dwuetapowo. Pierwszy polega na przeprowadzeniu diagnozy identyfikującej zasoby mieszkańców gminy Orneta i identyfikację pomysłów inicjatyw lokalnej społeczności.

W trakcie tego etapu będą organizowane spotykania z mieszkańcami gminy Orneta w świetlicach wiejskich, w Miejskim Domu Kultury z organizacjami pozarządowymi, młodzieżą, z grupami nieformalnymi, osobami należącymi do różnych grup społecznych. Spotkamy ich także w terenie, gdzie będą podpytywać się, jakie są Wasze opinie i potrzeby dotyczące kultury w gminie Orneta.

W maju zostanie ogłoszony konkurs na inicjatywę kulturalną „Działaj KULturalnie”, gdzie będziecie mogli zrealizować swoje pomysły, wydarzenie, warsztaty.

W drugim etapie programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne Miejski Dom Kultury będzie dofinansowywał wybrane inicjatywy, które będą realizowane pod koniec lata i na początku jesieni.

Zachęcamy Państwa do czynnego włączenia się w prowadzone przez tę jednostkę badania. W przestrzeni miasta i gminy, aby od Państwa dowiedzieli się jakie mamy potrzeby na działania kulturalne oraz propozycje na rozwój kultury w naszej gminie.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages