Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Sukces aktorów z WTZ Orneta

2017-09-19 15:02:08 (ost. akt: 2017-09-19 15:08:12)

Autor zdjęcia: WTZ Orneta

Grupa teatralna TO I OWO z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy OSWON w Ornecie znalazła się w najlepszej 10 przedstawień prezentowanych podczas XV Międzynarodowego Przeglądu Teatrów Wspaniałych.

W dniach 11-14.09 grupa teatralna „TO I OWO” uczestniczyła w XV Międzynarodowym Przeglądzie Teatrów Wspaniałych w Tczewie. Realizując i wypełniając kolejno wytyczone założenia wielkim sukcesem okazało się zakwalifikowanie do udziału w tak wspaniałym wydarzeniu.

Team ornecki znalazł się w gronie 35 zespołów m. in z Krakowa, Bydgoszczy, Gdańska, Malborka, Tczewa, Litwy, Gruzji, Ukrainy i Rosji.

Sam fakt udziału w takim przeglądzie okazał się ogromnym wyróżnieniem dla uczestników. Aktorzy w składzie: Agnieszka Sitek, Waldemar Juniewicz, Paweł Danieluk, Leszek Cydzik, Joanna Lewicka i Cezary Oskroba pod opieką instruktor Grażyny Kraczek, wykazali się w trakcie prezentacji ogromnym profesjonalizmem.

Dzięki temu znaleźli się w grupie dziesięciu najlepszych zespołów, zdobywając nagrodę starosty tczewskiego.

Przegląd dostarczył uczestnikom wielu wzruszeń i wrażeń. Mogli oni podziwiać grę pozostałych drużyn, zachwycać się grą aktorską i pięknymi dekoracjami.

Organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje urozmaicające pobyt. Uczestnicy przeglądu wzięli udział w koncercie Natalii Szreder, biesiadzie kaszubskiej z grillem i zabawą oraz wycieczkach krajoznawczych po pięknych Kaszubach. Wszyscy mogli wykazać się twórczością i kreatywnością podczas warsztatów artystycznych.

Wrażenia jakich doświadczyła grupa TO I OWO zostaną w pamięci i miejmy nadzieję zaowocują w kolejne pomysły i sukcesy.

WTZ Orneta
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages