Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Ornecianie na podium w Ostródzie

2017-09-07 09:00:00 (ost. akt: 2017-09-07 11:52:58)

Autor zdjęcia: Garda Ostróda

W niedzielę, 3 września na obiektach Klubu Strzeleckiego GARDA Ostróda odbyły się Samorządowe Mistrzostwa Strzeleckie o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina zorganizowane przez Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS.

W zawodach uczestniczyła reprezentacja gminy Orneta w składzie: Mirosław Kurenda, Waldemar Olender i Mirosław Bieliński. Rywalizowano w konkurencjach: karabin centralnego zapłonu (AK - kałasznikow) na osi długiej (100 m); karabin centralnego zapłonu, postawa strzelecka stojąca, odległość 50 m, trzy strzały próbne i dziesięć ocenianych, tarcza nt23p (żołnierz); pistolet centralnego zapłonu (glock) na osi 25 metrowej, pistolet centralnego zapłonu, postawa strzelecka stojąca z wolnej ręki lub oburącz, odległość 25 m, trzy strzały próbne i dziesięć ocenianych, tarcza sportowa TS4.

W mistrzostwach prowadzona była klasyfikacja drużynowa oraz indywidualna, oddzielnie karabin i pistolet. W przypadku drużyn liczono sumę wszystkich zdobytych punktów (każdy zawodnik drużyny strzelał z karabinu i pistoletu).

W zawodach wzięło udział 27 drużyn trzy osobowych – łącznie 81 osób. Ornecka drużyna zdobyła II miejsce zdobywając łącznie 474 pkt. Gratulujemy.

Źródło: OSiR Orneta

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co rhttps://redakcja.wm.pl/#obisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages