Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Refleksja nad nowymi wyzwaniami rynku pracy

2016-10-27 12:51:39 (ost. akt: 2016-10-27 12:53:07)

Autor zdjęcia: Magdalena Matusiak

Refleksja nad nowymi wyzwaniami rynku pracy, czyli Ogólnopolski Tydzień Kariery 2016’ w orneckim Liceum Ogólnokształcącym im. Bojowników o Polskość Warmii.

Orneckie liceum tradycyjnie już aktywnie uczestniczy w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery.

Motyw przewodni tegorocznej edycji OTK w powiecie lidzbarskim stanowiło autorskie budowanie ścieżki kariery, ze szczególnym uwzględnieniem nowych wyzwań rynku pracy.

Młodzież naszego liceum poznawała nowe wyzwania rynku pracy w czasie spotkania z p. Sylwią Piekart - doradcą zawodowym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lidzbarku Warmińskim – filia w Ornecie.

A także w trakcie uczestnictwa w III – ich Dniach Informacyjnych w Lidzbarku Warmińskim. Dni Informacyjne aktywnie motywowały do refleksji nad nowymi wyzwaniami rynku pracy. Dzięki zróżnicowanej formule: bezpośrednim spotkaniom przedstawicieli zróżnicowanych środowisk rynku pracy i edukacji, konkursowi on-line, projekcji filmu w mini sali kinowej oraz wielu, wielu innym aktywnościom jej uczestników, pozwalały na tę refleksję z różnych punktów odniesienia.

A to w edukacji bezcenne.

LO Orneta (DO)


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages