Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Zostań instruktorem w MDK!

2016-08-31 15:07:30 (ost. akt: 2016-08-31 15:10:52)

Nabór kandydatów na instruktora dziecięco-młodzieżowego zespołu wokalno-instrumentalnego działającego w Miejskim Domu Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie.

Jeżeli masz dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, umiesz grać na instrumencie, posiadasz muzyczną wrażliwość oraz pasję, którą zarażasz innych - zgłoś się!

To, jak będzie wyglądać praca młodych wokalistów i instrumentalistów zależy tylko od Ciebie. Musi być ciekawie, inspirująco i rozwojowo. Dzieciaki z każdego wydarzenia muzycznego chcą wynieść coś nowego. Chcą poznawać wszystkie aspekty pracy nad dźwiękiem, odkrywać swoje możliwości, nabywać nowe umiejętności i szukać w sobie potencjału do twórczych działań.

Możesz im w tym pomóc poprzez koncerty, warsztaty, nagrania, ćwiczenia, wspólne improwizowanie, słuchanie dobrej muzyki ... każda metoda jest dobra. Przekaźnikiem energii może być rock, jazz, ska, reggae, disco, hip hop lub klasyka.

Ważne, żebyście mieli z tego dobrą zabawę, a przy okazji odkrywali drzemiące w Was talenty i emocje.

Przykładowe zapisy z zakresu wykonywanych zadań:
a) kierownictwo muzyczne oraz prowadzenie przygotowania wokalnego i instrumentalnego członków zespołu;
b) przygotowanie i realizacja określonej liczby koncertów muzycznych w MDK w Ornecie z udziałem zespołu zgodnie z harmonogramem działań placówki na dany rok;
c) przygotowywanie wybranych członków zespołu do udziału jako reprezentacja MDK w Ornecie w konkursach, festiwalach i przeglądach tematycznych oraz sprawowanie opieki merytorycznej w ramach ich uczestnictwa;
d) przygotowywanie zespołu lub jego wybranych członków do występów okolicznościowych na terenie miasta i gminy Orneta zgodnie z harmonogramem działań placówki.
Docelowy zakres zadań zostanie doprecyzowany po dokonaniu wyboru kandydata.

Wymagane dokumenty
- list motywacyjny,
- curriculum vitae (życiorys),
- kopie dyplomów z konkursów muzycznych, udziału w przeglądach lub inne dokumenty potwierdzające osiągnięcia w zakresie muzyki,
- oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych,
- prace prezentujące posiadane umiejętności artystyczne, nagrania lub filmy (na płycie CD) z 1-2 wykonaniami własnymi lub prowadzonych zespołów.

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesyłać w zamkniętej kopercie z podanym adresem zwrotnym na adres Miejskim Domu Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie, ul. 1 Maja 45, 11-130 Orneta z dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko Instruktor Muzyczny w Miejskim Domu Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie” lub złożyć osobiście w MDK w Ornecie w godz. 8.00-15.00, od poniedziałku do piątku.

Oferty należy złożyć w terminie do dnia 06 września 2016 r. do godz.15.00.

Kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani telefonicznie i zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Pozytywne zakończenie naboru nie gwarantuje zatrudnienia.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages