Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Sportowe Walentynki w Ornecie

2016-02-18 14:59:25 (ost. akt: 2016-02-18 15:04:18)

Autor zdjęcia: Robert Dubaj

16 lutego na terenie hali sportowej OSiR Orneta odbyła IX edycja Walentynkowego Turnieju Piłki Nożnej. W turnieju wzięło udział 30 zawodników ze szkół podstawowych SP1 i SP4 w Ornecie oraz SP z Lubomina. Wparcie logistyczne zapewnił zespół OSiR Orneta.

Organizatorem jest pan Łukasz Kowalczuk oraz pan Karol Łasiński.
Zawziętość i sportowa walka towarzyszyła zawodnikom do ostatnich sekund każdego meczu. Zwycięską drużyną okazała się reprezentacja szkoły SP4, II miejsce przypadło szkole z Lubomina, a III miejsce dla SP1. Godna podkreślenia jest postawa fair play zawodników. Sędziowie nie mieli okazji wyciągnąć „czerwonych” czy „żółtych” kartek.

Sportową rywalizację podgrzewali licznie przybyli kibice. Wśród nich znaleźli się zawodnicy, którzy brali udział w pierwszych edycjach tej imprezy. Z wielkim sentymentem wspominali udział w piłkarskich Walentykowych zmaganiach.

Trzeba przyznać, że dzień zakochanych można obchodzić na różne sposoby.
Dzięki ludziom sportowej pasji i społecznikom możliwe jest organizowanie takich imprez jak Walentynkowy Turniej Piłki Nożnej . To nie tylko wspaniała zabawa, lecz również miejsce gdzie rośnie nowe pokolenie sportowych sław.
Pan Łukasz i pan Karol na dzień są nauczycielami wychowania fizycznego szkół podstawowych w Ornecie. To również niestrudzeni propagatorzy i pasjonaci sportu.

Już dziś przygotowują się do organizacji kolejnych wydań sportowych imprez. Niedługo rozpoczyna się „Piknik Biegowy” , który przyciąga setki młodych biegaczy. Bieg zimowy o Puchar Przechodni Burmistrza Ornety odbędzie się w marcu tego roku. Pozostałe edycje: letnia o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Ornecie będzie miała miejsce
w maju, a jesienna to już biegi o Puchar Przechodni Starosty Lidzbarskiego. RD

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Robin

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages