środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Dziennikarstwo obywatelskie. WTZ przy OSWON w Ornecie w Miejscu Inicjatyw Pozytywnych

2015-10-29 10:28:04 (ost. akt: 2015-10-29 10:41:10)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

14 października 2015 roku uczestnicy Warsztatu wraz z opiekunami udali się do Kaczego Bagna, niezależnego ośrodka edukacji, animacji i kultury.

Zgodnie z programem, po przywitaniu się i zapoznaniu z miejscem, odbyły się warsztaty integracyjne dla wszystkich. Dostarczyły one dużo śmiechu, rozluźniły atmosferę i umożliwiły jeszcze lepsze poznanie siebie nawzajem.

Kolejne zajęcia realizowane były w dwóch grupach. Pierwsza drużyna brała udział w warsztatach gry na bębnach afrykańskich, które wprowadziły grających w stan relaksu i dobrego samopoczucia. Natomiast druga zagłębiała sztukę pieczenia chleba, podczas której każdy miał za zadanie wyrobić ciasto i uformować twórczą i unikalną bułkę.

W dalszej kolejności przebiegały zajęcia łucznicze, stwarzające możliwość wykonania strzałów z łuków do tarczy z balonami. Dla urozmaicenia i wykreowania atmosfery wszyscy skupili się wokół ogniska, a przed oddaniem strzału mogli się przebrać w historyczne stroje.

Równolegle odbywały się warsztaty ceramiczne. Uczestnicy zgodnie ze wskazówkami instruktora wykonali z gliny naczynie, a następnie ozdobili je wg swojego uznania, wykazując się pomysłowością i oryginalnością.

Cały pobyt przeplatany był czasem wolnym, obiadem, oraz pieczeniem w ognisku kiełbasek, które zostały skonsumowane wraz z przygotowanymi wcześniej bułkami.

Zakończenie wizyty przebiegło przy muzyce, tańcach i przebierankach.

Pełni wrażeń, z uśmiechem na twarzy i sentymentem uczestnicy będą wspominali wyjazd i cały pobyt w baaardzo POZYTYWNYM Miejscu Inicjatyw.

Artykuł Dziennikarza Obywatelskiego


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages