Czwartek, 1 października 2020. Imieniny Heloizy, Igora, Remigiusza

Areszt Sztuki w Art – Nova Orneta

2015-10-14 15:28:39 (ost. akt: 2015-10-14 15:29:31)

W piątek 23 października o godz.18.00, artyści ze stowarzyszenia Areszt Sztuki świętować będą kolejne otwarcie, tym razem w Galerii Art – Nova w Ornecie.

10 lat w Areszcie Sztuki to projekt Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Areszt Sztuki, które powstało dekadę temu przede wszystkim, by promować regionalne przedsięwzięcia twórcze i integrować środowisko artystyczne. Projekt zakłada 10 wystaw w Olsztynie i innych miastach Warmii i Mazur.

Z okazji przedsięwzięcia „10 lat w Areszcie Sztuki” Stowarzyszenie Areszt Sztuki przybliży dokonania swoich członków organizując wystawy w galeriach w Olsztynie, Nidzicy, Elblągu, Głotowie, Lidzbarku Warmińskim, Dobrym Mieście, Ornecie, Ostrołęce, Bartoszycach.

Do stowarzyszenia należy ponad 40 osób. Wśród nich są artyści, ludzie kultury z Olsztyna i regionu. Większość z nas to uznani twórcy, laureaci konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych.
idr


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages