Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Opole 2015: Mali laureaci Piosenkobrania pochodzą z naszego regionu!

2015-06-22 15:22:17 (ost. akt: 2015-06-22 15:59:08)
Młodzi artyści z naszego regionu zajęli znakomite miejsca w Opolu!

Młodzi artyści z naszego regionu zajęli znakomite miejsca w Opolu!

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Podczas festiwalu w Opolu w muzyczne szranki stają nie tylko doświadczeni i znani artyści. Piosenkobranie adresowane jest m.in. do uczniów szkół podstawowych w gminach całej Polski. Młodzi artyści z naszego regionu — Oktawia Bernaś, Szymon Sobczak i Szymon Uszyński — zajęli znakomite miejsca!

23. Ogólnopolski Festiwal Piosenki PIOSENKOBRANIE od lat ściąga do Opola wielu utalentowanych młodych wokalistów z całej Polski. Na dużej scenie zmierzyli się mali artyści ze szkół podstawowych również z gmin w naszym regionie.

Warmię i Mazury reprezentowało czterech uczestników: Szymon Sobczak z Górowa Iławeckiego (kategoria kl. I-III), Oktawia Bernaś z Ornety oraz Zuzanna Belka z Lubomina (kategoria kl. IV-VI) oraz Szymon Uszyński z Górowa Iławeckiego (kategoria szkoły gimnazjalne), którzy zwyciężyli w etapie międzygminnym konkursu „Kocham śpiewać polskie piosenki”, organizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Warmiński Zakątek” z Dobrego Miasta.

Uczestnicy PIOSENKOBRANIA oceniani byli w czterech kategoriach wiekowych przez znakomite jury w składzie: Grażyna Łobaszewska, Anita Lipnicka, Jarosław Wasik, Dariusz Romanowski.

Jak poszło małym artysto z Warmii i Mazur? Oktawia Bernaś zajęła I miejsce w kategortii kl. IV-VI, Szymon Sobczak II miejsce w kat. kl. I-III, Szymon Uszyński II miejsce (kat. szkoły gimnazjalne).

Świetna organizacja, wspaniała atmosfera i wiele pozytywnych wrażeń — tak uczestnicy konkursu wspominają 23. Piosenkobranie.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages