środa, 15 sierpnia 2018. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Koncert wielu serc

2015-04-08 13:00:16 (ost. akt: 2015-04-08 13:02:53)

Już w piątek na scenie Miejskiego Domu Kultury w Ornecie podczas koncertu „Jednego słowa. Jednego serca” zaprezentuje się ponad 30 młodych wokalistów i instrumentalistów. Artyści wystąpią wspólnie z Aro Kłusowkim, Mateusz Grędzińskim i Jagodą Kret – finalistami The Voice Of Poland.

W repertuarze znalazły się zarówno te znane, jak i mniej popularne utwory związane z życiem, miłością i przemijaniem. Podczas koncertu usłyszymy między innymi „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena czy „Wielką Wodę” Maryli Rodowicz. Wszystkie piosenki zaprezentowane zostaną w niepowtarzalnych aranżacjach oraz nowatorskim wykonaniu zespołu, który tworzą głównie dzieci i młodzież z terenu gminy Orneta.

Na scenie wspierać ich będą wokaliści: Mateusz Grędziński, Jagoda Kret, Aro Kłusowski oraz Paweł Batycki (perkusja) i Szymon Zuehlke (saksofon).

Nad całością czuwa kierownik muzyczny projektu Bartosz Krzywda.


Koncert jest owocem pracy sekcji wokalnej i instrumentalnej prowadzonej przez instruktora Bartosza Krzywdę w ramach projektu Rozwój grupy wokalno-instrumentalnej „Warmia Folk” i wyposażenie jej w instrumenty oraz wznowienie wydania płyty Warmia Folk z wkładką reklamująca gminę Orneta”. Od października 2014 roku prowadzone były warsztaty wokalne oraz instrumentalne dla dzieci i młodzieży a także wyposażono grupę w nowe instrumenty muzyczne. Projekt realizowany był w ramach Europejskiego Funduszu na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej Oś 4 Leader w ramach działania 413, Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

KONCERT „JEDNEGO SŁOWA. JEDNEGO SERCA.”

Piątek 10 kwietnia godz. 19
Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie

WSTĘP BEZPŁATNY. Zapraszamy serdecznie.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Czytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages