środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Turniej BOCCIA

2014-12-15 13:39:11 (ost. akt: 2014-12-15 16:22:13)

Autor zdjęcia: WTZ Orneta

Dnia 19 listopada 2014 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ornecie odbył się „Turniej Bocci” zorganizowany przez Orneckie Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej w Ornecie.

Boccia prócz walorów sportowo-rehabilitacyjnych mobilizuje uczestników do aktywności i przełamywania barier psychologicznych. Zaś turniej stworzył okazję do współzawodnictwa oraz integracji osób niepełnosprawnych. Pozytywne wrażenia towarzyszące grze zwiększają motywacje oraz wdrażają do systematyczności.

W rywalizacji udział wzięło sześć placówek, m.in. WTZ z Henrykowa, ŚDS z Henrykowa, PŚDS z Lidzbarka Warmińskiego, WTZ z Morąga oraz WTZ z Dobrego Miasta.
Zwycięstwo drużynowe przypadło zawodnikom z Lidzbarka Warmińskiego. Na podium znaleźli się organizatorzy – II miejsce oraz WTZ z Morąga- miejsce III.

Zawody przebiegły w wesołej atmosferze natomiast sama gra wzbudzała wiele emocji i dostarczała mnóstwo pozytywnych wrażeń.

Przedsięwzięcie współfinansowane było przez Starostwo Powiatowe w Lidzbarku Warmińskim w ramach wykonania zadania publicznego – działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Artykuł Dziennikarza Obywatelskiego


Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij tutaj[/quote]Polub nas na Facebooku:

Źródło: WTZORNETA

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages