Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Pierwsze seminarium dla rolników

2014-11-28 13:59:25 (ost. akt: 2014-12-01 12:56:04)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Produkcja mleka. Produkcja roślinna a efekty” — pod takim tytułem 19 listopada odbyło się w Ornecie seminarium dla rolników.

Zorganizowali je wspólnie Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie i ornecka firma Mirpol.

— Liczba uczestników oraz dyskusje panelowe świadczą o zainteresowaniu tego typu inicjatywami, które pozwalają na obniżenie kosztów produkcji mleka.
— skomentował Mirosław Król, właściciel Mirpolu.

— Region Warmii i Mazur słynie z dużego potencjału produkcji mleka i jest najczystszy w Polsce. Seminarium było więc skierowane pod efektywne wykorzystanie tych atutów.

Podczas seminarium podejmowano takie tematy jak: Finansowanie produkcji rolnej, Efekty ekonomiczne w produkcji mleka, Nawożenie kukurydzy i trwałych użytków zielonych, Dobór odmian kukurydzy i mieszanek traw pod potrzeby produkcji mleka, Kompleksowa ochrona uprawy kukurydzy i Poprawa efektywności produkcji mleka z wykorzystaniem produktów.

Prelegentami byli między innymi: mgr Witold Naumczyk, mgr Arkadiusz Tabaka, mgr inż. Mirosław Zdunek, dr inż. Karolina Frąckowiak-Pawlak, mgr inż. Wojciech Mróz, mgr inż. Krzysztof Chojnowski, mgr inż. Roman Konstantynowicz i Dariusz Marek.


lub


"Gazeta Lidzbarska" już w kioskach. Tylko ciekawe informacje.


Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://orneta.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages