Ornecianie w plebiscycie Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego

2014-10-31 09:25:52(ost. akt: 2014-10-31 09:39:57)
Monika Pudlis

Autor zdjęcia: archiwum klubu

Wystartował 54 plebiscyt na najpopularniejszych sportowców województwa Warmińsko-Mazurskiego. Nasz powiat reprezentują kolarze ręczni - Bogdan Król i Monika Pudlis zawodnicy IKS Smok Orneta.
Jak co roku Gazeta Olsztyńska i Dziennik Elbląski ogłaszają plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Jest niewielu sportowców w naszym regionie mogących pochwalić się takimi osiągnięciami, jak zawodnicy IKS Smok Orneta.

Monika Pudlis w tym roku startowała 20 razy, w tym 18 biegów wygrała, a dwukrotnie zajęła 2 m-ce. W mistrzostwach Polski zdobyła złoty medal w jeździe indywidualnej na czas i również złoto ze startu wspólnego.

Bogdan Król startował 18 razy zdobywając 11 złotych medali. Podczas mistrzostw Polski wywalczył srebro w jeździe indywidualnej na czas i brąz za start wspólny.