Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Ogólnopolski sukces podopiecznych z WTZ Orneta!

2014-10-30 13:47:48 (ost. akt: 2014-10-30 14:00:58)
Nagrodzeni z dyrektorem Warmińsko-Mazurskiego Oddziału PFRON - Panem Kamilem Petynka

Nagrodzeni z dyrektorem Warmińsko-Mazurskiego Oddziału PFRON - Panem Kamilem Petynka

Autor zdjęcia: WTZ Orneta

W tegorocznej XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH” organizowanego przez PFRON, którego tematem było „Piękno natury”, aż troje uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy OSWON w Ornecie zachwyciło swoimi pracami szanowne jury.

Pace wykonane w kategorii „tkanina i aplikacja” zostały nagrodzone zarówno na szczeblu wojewódzkim jak i ogólnopolskim.

9 października br. odbyło się rozdanie nagród i pamiątkowych dyplomów eliminacji wojewódzkich w Olsztynie, któremu przewodniczył dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Oddziału PFRON Kamil Petynka. Nagrodzona została praca Agnieszki Sitek i Waldemara Juniewicz pt.: ”Tajemniczy ogród” wykonana pod okiem instruktorki Grażyny Kraczek oraz praca Katarzyny Jurkiewicz pt.: „Ptasie radio” wykonana pod okiem instruktorki Danuty Fiedorowicz.

Gala wręczenia nagród laureatom konkursu na szczeblu ogólnopolskim odbyła się 22 października br. w warszawskim „Och – teatrze”.

Nasi podopieczni Agnieszka Sitek i Waldemar Juniewicz za swoją pracę pt.: „Tajemniczy ogród” znaleźli się w dziewiątce wyróżnionych osób w swojej kategorii.

Uroczyste otwarcie gali poprowadziła znana aktorka Joanna Kurowska, a recital w trakcie gali zaprezentował Marian Opania.

Całe spotkanie było dla naszych podopiecznym ogromnym przeżyciem a przede wszystkim bliskim zetknięciem z „wielką sztuką”.


Źródło: WTZ Orneta


29.10.14"Gazeta Lidzbarska" już dziś w kioskach. Tylko ciekawe informacje.

Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://orneta.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages