Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Artysta, kto to taki?

2014-10-20 10:32:19 (ost. akt: 2014-10-20 10:49:55)

Śpiew, muzyka, taniec - tak 7 października bawiliśmy się w Miejskim Domu Kultury w Ornecie podczas spektaklu ”Bajkogranie”.

— Czary mary niech się stanie wspólne nam opowiadanie. - Takimi słowami przywitali nas Alina i Michał -aktorzy, którzy przyjechali do nas z Trójmiasta. Mali i duzi miłośnicy teatru mieli okazję wspólnie z nimi tworzyć opowieści, uczyć się piosenek jak i oglądać ciekawy spektakl teatralny.

Magiczna kanapa, na której mogli zasiąść również widzowie, przemieniała wszystkich w artystę. A kto to taki? No właśnie tego mogli się dowiedzieć tylko widzowie przedstawienia.
Uśmiechy i dobra zabawa towarzyszyła wszystkim będącym na sali. Kolejne spotkanie z teatrem Małego Widza pt. „Zimowa baśń” odbędzie się 9 grudnia. Tym razem zagości w Miejskim Domu Kultury w Ornecie znany już teatr Gargulec z Gdyni.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na orneta.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages