Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Festyn św. Jakuba

2014-07-10 13:47:17 (ost. akt: 2014-07-10 13:56:00)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

XI. Festyn św. Jakuba odbędzie się 13 lipca w Opinie pod Ornetą.

Na godz. 13.00 zaplanowano mszę świętą ku czci św. Jakuba, który jest patronem wsi Opin. Będzie ją celebrował ksiądz kanonik Jerzy Rożentalski.

O godz. 14.00 odbędzie się poświęcenie tablicy pamiątkowej ku czci św. Jana Pawła II, a o godz. 14.30 uroczyste otwarcie festynu przez: burmistrza Ornety, ks. kanonika i sołtysa wsi Opin.

Natomiast w godzinach od 15.00 do 19.00 organizatorzy zapraszają na konkursy zręcznościowe z nagrodami, degustację „dzyndzałków opińskich” i „turbogrochówki” oraz inne atrakcje.

A na godz. 20.00 na zabawę taneczną przy zespole Singers, która ma się zakończyć o pierwszej w nocy.
Organizatorami festynu są: Stowarzyszenie Orneckie Agrorelaks, Parafia Rzymskokatolicka w Opinie i sołectwo Opin."Gazeta Lidzbarska" już w kioskach. Tylko ciekawe informacje.
jedynka

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://orneta.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages