Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Foto-spacerem po Ornecie

2014-06-27 10:52:20 (ost. akt: 2014-06-27 13:35:51)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Już w najbliższą niedzielę (6 lipca) ruszają orneckie spacery fotograficzne. Akcja została przygotowana przez młodych miłośników fotografii w ramach realizacji projektu „alternaTYwni”. Ekipa z aparatami wyrusza spod Miejskiego Domu Kultury o godz. 11.00.

Nasze piękne miasto stanie się centrum uwagi fotograficznych wrażliwców. W czerwcu i lipcu wszyscy chętni, mali i duzi uczestnicy foto-spacerów, z aparatem w ręku przemierzą stare miasto, by po raz kolejny odkryć jego urodę i zarejestrować to, co stanowi o jego walorach architektonicznych. Drugi spacer nosi tytuł „Ratusz i Kościół-częścią do całości”.

Zapraszam wszystkich chętnych ze sprzętem - aparatem, telefonem z funkcją foto, tabletem a przede wszystkim z pasją do robienia zdjęć w plenerze. Widzimy się 6 lipca o godz. 11.00 pod MDK.
Inicjatywa prowadzona jest w ramach projektu „alternaTYwni” dofinansowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży ze środków Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach wspólnie prowadzonego programu „Równać Szanse – 2013”.
Koordynator działania
Patryk Kowalewski

"Gazeta Lidzbarska" już w kioskach. Tylko ciekawe informacje.
jedynka


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://orneta.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages