środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

„Przygoda ze sztuką – scena bez barier”

2014-06-27 09:31:54 (ost. akt: 2014-06-27 09:42:18)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

24 czerwca Orneckie Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej przy OSWON w Ornecie zorganizowało amatorski konkurs artystyczny promujący zdrowy styl życia: „Przygoda ze sztuką – scena bez barier” przebiegający pod hasłem „Żeby zdrowym być , trzeba zdrowo żyć”.

Spotkanie odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Ornecie. W przedsięwzięciu udział wzięli m.in. podopieczni z warsztatów terapii zajęciowej z Dobrego Miasta, Morąga, środowiskowe domy samopomocy z Pieniężna, Henrykowa. Ośrodki zaprezentowały na scenie występy teatralne, wokalne oraz taniec współczesny.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął bezkonkurencyjny WTZ z Dobrego Miasta, który zaprezentował znakomitą sztuką pt: „ O Flinstonie, co żonę pojąć chciał lecz za duży brzuch miał”. W gronie zespołów, które zaprezentowały swoje umiejętności sceniczne nie zabrakło oczywiście reprezentacji naszego warsztatu, która zdobyła drugie miejsce z przedstawieniem pt. „Doktor Zdrówko”, zaś trzecie miejsce przypadło równie fantastycznej grupie z ŚDS „Bajka” z Pieniężna. Dyplomy i nagrody trafiły do wszystkich uczestników konkursu.

Wszystkim placówkom jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy wspaniałych pomysłów oraz niesamowitej kreatywności. Mamy nadzieję, że pozytywne wrażenia z tegorocznego konkursu staną się bodźcem do zorganizowania kolejnych spotkań.

Konkurs sfinansowany został z budżetu Gminy Orneta w ramach dotacji na realizację zadania publicznego.
Organizatorzy

"Gazeta Lidzbarska" już w kioskach. Tylko ciekawe informacje.
jedynka


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://orneta.wm.plw ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages