Poniedziałek, 23 lipca 2018. Imieniny Sławy, Sławosza, Żelisławy

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

2014-05-28 12:15:01 (ost. akt: 2014-05-28 12:43:21)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

W rywalizacji, która miała miejsce 17 maja na Stadionie Miejskim w Ornecie udział wzięły 3 drużyny chłopców i 3 drużyny dziewcząt. Najlepiej spisała się młodzież z Rogóża.

Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: tor techniczny oraz bieg sztafetowy na 400 m z przeszkodami. Najwięcej emocji wzbudziła ta pierwsza, w której młodzież musiała wykazać się wszechstronną sprawnością, ponieważ do ich zadania należało m.in pokonanie rowu wodnego, ściany, tunelu, kładki oraz nalewanie wody do tarcz za pomocą hydronetek. Ważna była też znajomość sprzętu pożarniczego oraz umiejętność wiązania węzłów.

Najlepsze okazały się zespoły z Rogóża, które to właśnie będą reprezentować powiat lidzbarski na zawodach wojewódzkich. W grupie dziewcząt drugie miejsce zajęła drużyna z Żegot, a trzecie z Henrykowa. W grupie chłopców za młodzieżą z Rogóża na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Henrykowa, a na trzecim drużyna z Ornety.

Zawody zorganizowała Komenda Powiatowa PSP oraz Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Lidzbarku Warmińskim.

"Gazeta Lidzbarska" już jutro w kioskach. Tylko ciekawe informacje.
jedynkaPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages