Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

"Mam kulturalny Talent". Laureaci pokażą efekty swojej pracy

2013-11-19 09:10:58 (ost. akt: 2013-11-19 09:11:28)

Dobiegają końca warsztaty realizowane przez laureatów konkursu „MAM kulturalny Talent” realizowane w ramach projektu „Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2013”. W niedzielę (24 listopada) na Gali Laureatów poznamy efekty ich pracy.

W tym, szczególnym dla uczestników warsztatów, dniu zaprezentowane zostaną dwa spektakle teatralno-taneczne przygotowane przez grupę młodzieży z Ornety, w ramach warsztatów YOUNG FREE WILD oraz dzieci z Wojciechowa w ramach projektu „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Uczestnicy tego projektu pokażą również wystawę prac plastycznych wykonanych w różnych technikach. Pokazana zostanie także ekspozycja prac fotograficznych grupy „Orneta okiem Młodych”, których wernisaż w Galerii Art. Nova odbędzie się w piątek 22.11. o godz. 19. Na zakończenie Gali Laureatów publiczność będzie mogła zobaczyć wzruszający film z realizacji projektu „Graffiti na Plus” w Dąbrówce, gdzie młodzież dowiodła, że można zmienić oblicze wsi dzięki współpracy i zaangażowaniu.


Już 24.11. o godz. 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Ornecie na uroczyste Gali Laureatów będzie można zobaczyć efekty ich ciężkiej pracy i zaangażowania.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages